O NAS

Firma nasza prowadzi działalność w zakresie chemii do kamienia i betonu od 2002 roku. W roku 2012 stworzyliśmy markę profesjonalnej i sprawdzonej chemii na której możesz polegać. Wraz ze współpracą z producentami chemii skandynawskiej możemy śmiało powiedzieć że oferowane produkty spełniają wszelkie wymogi dot. bezpieczeństwa wobec środowiska i ludzi.

Chcąc zachować wysoki poziom jakościowy produktów oraz stabilną ceną postanowiliśmy w roku 2013 zreorganizować naszą markę i zaczęliśmy sprowadzać ze Skandynawii gotowe produkty do kamienia i betonu oraz konfekcjonować je na miejscu w Polsce. W chwili obecnej wszystkie preparaty są produkowane w Szwecji i dostarczane dla marki VBV w opakowaniach zbiorczych. Już od 5 lat marka VBV sweden oferuje swoje produkty w Polsce zyskując z roku na rok coraz większe uznanie. Wszystkie oferowane przez nas produkty są poddawane badaniom przez niezależne laboratoria badawcze co skutkuje utrzymaniem wysokiej jakości preparatów oraz stałej ich kontroli.

Będąc w stałym kontakcie z naszymi klientami jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie dot. działania preparatów co skłania nas do elastyczności oraz ciągłego podążania do zmieniających się potrzeb rynku. Poprzez taką politykę firmy nasze produkty są preparatami wyróżniającymi się na tle konkurencji na rynku.

Ciągle poszerzamy rynki zbytu poprzez punkty handlowe oraz sprzedaż poza granice naszego kraju. Dostarczamy nasze preparaty do wielu firm i klientów indywidualnych. Ale najbardziej budujący jest fakt że 70 % naszej sprzedaży dostarczana jest do klientów którzy docierają do nas z polecenia.

VBV sweden – jakość bez kompromisu

Wyłącznym właścicielem marki VBV sweden jest sklep internetowy do-kamienia.pl.